لوح فشرده (CD) آموزش خط تحریری ویژه نوآموزان (برمبنای کتاب سرمشق 1 و 2 نوآموزان)

CD آموزشی سرمشق نوآموزان

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تحریر و تنظیم: علی همتیان
  • ویژگی‌: برمبنای کتابهای آموزش خط تحریری سرمشق 1 و ۲ نوآموز... تمرکز بر روی آموزش خوشنویسی کلمه‌های کلیدی بزرگنمایی کلمه‌های کلیدی برای درست دیدن آغاز یادگیری با رنگ‌آمیزی آموزش به صورت طبقه‌بندی شده آموزش از مفردات حروف تا اتصالات و کلمات با هر ابزار نوشتاری مناسب برای تمام سنین
تعداد
30,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سی‌دی خط تحریری سرمشق، یکی از کاملترین مجموعه‌های خلق شده به منظور آموزش خوشنویسی خودکاری است که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی نیز می‌باشد. این مجموعه به کوشش استاد علی همتیان تنظیم شده است و مورد تایید دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش را دارد. در این سی‌دی که براساس کتاب آموزش سرمشق 1 و ۲ تنظیم شده است از ساده‌ترین شیوه آموزشی یعنی آموزش با خطهای حامل بهره گرفته شده است. تمرکز بر روی آموزش خوشنویسی کلمه‌های کلیدی، بزرگنمایی کلمه‌های کلیدی برای درست دیدن و آغاز یادگیری با رنگ‌آمیزی از ویژگی‌های آن می‌باشد. این کتاب برای تمامی سنین مناسب است و شامل سرمشق تمامی حروف و اتصالات آن در خط نستعلیق تحریری است که به شکل بسیار مناسب و با صفحات رنگی به نحوه نوشتن آنها اشاره دارد و با بزرگنمایی مناسب، درک درستی از خوش خطی را برای علاقمندان به ارمغان می‌آورد.

تحریر و تنظیم
علی همتیان
ویژگی‌
برمبنای کتابهای آموزش خط تحریری سرمشق 1 و ۲ نوآموزان
تمرکز بر روی آموزش خوشنویسی کلمه‌های کلیدی
بزرگنمایی کلمه‌های کلیدی برای درست دیدن
آغاز یادگیری با رنگ‌آمیزی
آموزش به صورت طبقه‌بندی شده
آموزش از مفردات حروف تا اتصالات و کلمات
با هر ابزار نوشتاری
مناسب برای تمام سنین

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...